אודות | טכנולייט

אודות

חברת "טכנולייט בע"מ" הינה אחת החברות הותיקות והמשפיעות בתחום התאורה בישראל. טכנולייט בעלת ניסיון רב בשוק התאורה ובייצור גופי תאורה אדריכלית, דקורטיביי, ותאורת חוץ. טכנולייט מספקת ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר ומציעה מגוון רחב של פתרונות תאורה המותאמים לכל חלל, טעם וסגנון.

מחלקת הפיתוח ומחלקת הרכש של טכנולייט פועלים בשיתוף בכדי להשתמש בידע הנרחב של עבודה מול מפעלים ויצרנים במזרח הרחוק ובאירופה, על מנת ליצור עיצובים עכשוויים בתמחור הוגן ובאיכות מעולה. טכנולייט מייצרת ומתמחה בתאורת פנים, תאורת חוץ ומאווררי תקרה. שליטה ובקרה על כל תהליך הייצור, מבטיחה סטנדרט גבוה הנשמרת בכל טווח המוצרים.

נוכחות עקבית בתערוכות בתחום תאורה אדריכלית, מסחר ופנים הנערכים ברחבי העולם, מבטיחה שאנו נמצאים בחזית מגמות התאורה ועיצובים חדשניים. רבים ממוצרנו עוצבו על ידינו ומיוצרים בבלעדיות עבורנו.

טכנולייט פועלת מתוך מרכז לוגיסטי בגודל של 1500 מ"ר הממוקם באזור נמל תעופה בן גוריון המאפשר זמני אספקה ​​אופטימליים ברחבי הארץ. מערך האספקה של טכנולייט מאפשר אספקה יומית לרוב אזורי הארץ.

צוות עובדים מיומן ומקצועי המציע תמיכה מקצועית ושירות אישי עומדים לרשות לקוחותינו. הצוות ערוך להנחות את לקוחותינו בכל הדרישות והבקשות על הצד הטוב ביותר.

באולם התצוגה של טכנולייט, המציע לאדריכלים, מהנדסים ומעצבי פנים, מגוון רחב ומרשים של גופי תאורה, וכן צוות מקצועי ומנוסה שיעניק יעוץ אישי וליווי פרוייקטים.

סוד ההצלחה של טכנולייט טמון בגופי תאורה ייחודיים ואיכותיים שנבחרו בקפידה רבה, יחס אישי ללקוחותינו, והשאיפה למצויינות.

 ניתן למצוא את מוצרי טכנולייט בחנויות תאורה המובחרות בארץ.